Amarianth...kraina magii i stali....

Amarianth kraina magii i stali...

Ogłoszenie

Data założenia:31.10.2009. Dołącz do Nas! Daj się ponieść wyobraźni i wykreuj swoją postać i jej przygody! Skorzystaj z małej ilości graczy!

#61 2010-01-07 20:31:07

Yavandir

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 64
Punktów :   
Profesja: Czarownik
Wiek: 125
Stosunek do innych ras: nie przepada za żadną

Re: Tajemniczy las

- róbcie co chcecie, to wasza wioska, a ja jeśli będę miał ochotę to i tak mogę się z nimi zabawić. Żadna czarownica mi w tym nie przeszkodzi. Jeśli to wam pomoże mogę spróbować poradzić się run - powiedział po czym zajrzał do torby i wyciągnął z niej czarny mieszek.


Yavandir Ritles

Czary: Kula ognia, Deszcz meteorytów, Ściana ognia, Strach, Stworzenie nieumarłego, Fala ognia

Offline

 

#62 2010-01-09 22:15:29

Administrator

Wszechmogąca

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 215
Punktów :   

Re: Tajemniczy las

- Pani! Pani! - podbiegł do was zdyszany parobek. - Mały Salomon i klika dzieciaków... udało się do obozu tych...potworów!
Kapłanka złapała gwałtownie powietrze. - Jak to możliwie?!
- Stara Seddy mówi że...
- Ktoś musi pojechać do ich obozu i rozwiązać tą sytuację - przerwała mu Kapłanka. - Mogą odczytać obecność dzieci za.... - nie musiała kończyć. Wiedzieliście jco to może oznaczać.

Offline

 

#63 2010-01-10 08:47:44

Yavandir

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 64
Punktów :   
Profesja: Czarownik
Wiek: 125
Stosunek do innych ras: nie przepada za żadną

Re: Tajemniczy las

- głupie dzieciaki. Mają nauczkę. - odpowiedział sucho. - Gdzie macie tu jakąś tawernę ? - zapytał i stojąc dalej na bramie rozejrzał się po wiosce. Wciągnął głęboko powietrze.


Yavandir Ritles

Czary: Kula ognia, Deszcz meteorytów, Ściana ognia, Strach, Stworzenie nieumarłego, Fala ognia

Offline

 

#64 2010-01-10 15:33:22

Nessalia Elensar

Półelf

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 85
Punktów :   
Profesja: Łowca
Wiek: 17

Re: Tajemniczy las

Cmoknęła widząc niewzruszonego tą wiadomością Yavandira.
- Mężczyźni... - skwitowała i podesżła do Kapłanki. - Pojadę, jeśli nie masz nic przeciwko. - skinęła głową i zawołała swoją klacz.

Offline

 

#65 2010-01-11 17:47:14

Administrator

Wszechmogąca

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 215
Punktów :   

Re: Tajemniczy las

- Jesteś pewna? Zachowaj wszelką ostrożność... - Kapłanka wykonała gest ręką dając Ci tym samym błogosławieństwo.

Offline

 

#66 2010-01-16 21:51:55

Nessalia Elensar

Półelf

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 85
Punktów :   
Profesja: Łowca
Wiek: 17

Re: Tajemniczy las

-Będę Cię musiała zostawić w czasie wędrówki, nie chcę by Cię usłyszano... - szepnęła, poczym wsiadła na konia.
Ruszyła w kierunku obozu orków, który znajdował się w głębi lasu. Obraz drzew rozmazał jej się całkowicie, szybko poruszające się fragmenty krajobrazu zlały się w jedność. Liczył się czas, a dzieci są zdolne do wszystkiego w każdym momencie. Zatrzymała się dopiero, gdy zauważyła na ziemi pozostałości po przemarszu sporej grupki osób. Domyślała się, że to te potwory, które zmierzały do swojego obozu. Zaczęła iść powoli i ostrożnie we wskazanym przez ślady kierunku.

Offline

 

#67 2010-01-19 19:39:38

Administrator

Wszechmogąca

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 215
Punktów :   

Re: Tajemniczy las

Ukazał Ci się straszliwy widok. Dwóch chłopców wisiało na drzewach a trzech było nabitych na pale. Zauważyłaś że w obozowisku panuje zamieszanie.  Krzyki orków zamarły gdy pojawiła się wysoka posągowa kobieta o płomiennych rudych włosach. W jej twarzy dostrzegłaś kocie rysy.
- Ponieśli zasłużoną karę. Ludzie potrafią być bardzo naiwni. Szykować się do bitwy. Wysłać 3 patrole. - jej głos był przesiąknięty złem.

Dwóch orków przeszło koło Ciebie ukrytej w krzakach.
- Nie chciałem ich zabijać ale Jennesta...

Offline

 

#68 2010-01-19 20:58:37

Nessalia Elensar

Półelf

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 85
Punktów :   
Profesja: Łowca
Wiek: 17

Re: Tajemniczy las

~~Jennesta?- powtórzyła w myślach imię kobiety o rudych włosach.
~Dlaczego to imię wydaje mi się bardzo znajome?~~
Wokół niej mnożyło się od orków, którzy przechadzali się raz za razem obok krzaka, nie widząc pół elfki. Zaczęła wycofywać się po cichu z kryjówki by dotrzeć do wioski i poinformować o śmierci chłopców i złej kobiecie, która namawia orków do bitwy.

Offline

 

#69 2010-01-22 19:45:02

Administrator

Wszechmogąca

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 215
Punktów :   

Re: Tajemniczy las

Wróciłaś bez problemu do wioski.
- Gdzie chłopcy, znalazłaś ich? - zapytała Kapłanka. Tłum mieszkańców zebrał się wokół Ciebie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-uszatek.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl www.informatyka2008.pun.pl www.priv-m2.pun.pl www.zetka50.pun.pl