Amarianth...kraina magii i stali....

Amarianth kraina magii i stali...

Ogłoszenie

Data założenia:31.10.2009. Dołącz do Nas! Daj się ponieść wyobraźni i wykreuj swoją postać i jej przygody! Skorzystaj z małej ilości graczy!

#1 2009-11-01 21:35:51

Administrator

Wszechmogąca

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 215
Punktów :   

Karczma "Pod ubitym psem"

Niewielki budynek z małymi pokojami do spania. Jedzenie podrzędne. Ceny na przeciętną  kieszeń.

Offline

 

#2 2010-01-19 21:10:04

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

W Karczmie ruszyła już 6 kolejka piwa. Na jednej z ław stał barczysty, okropny typ i piękna kobieta o dzikim temperamencie ubrana artystycznie. W dłoniach trzymali spore kufle piwa wymieszanego z rumem. Mieszanka wybuchowa.
- TI-MO-SKA! - skandowali widzowie klaszcząc z uciechy widząc że wygrają kilka złociaków. - TI-MO-SKA!!!!
Czarnowłosa dziewczyna wychyliła ostatni kufel napitku. Oblizała prowokacyjnie wargi z piany.
Okropny typ trzasnął wściekle kuflem o  ścianę i popchnął ją z ławy.
- TY SUKINSYNIE! - warknęła dziewczyna skoczywszy na Okropnego typa - Wsadzę Ci ten jeb*** pustak w dupę!
Zaczęła się walka ku uciesze publiczności. Jedynie gospodarz westchnął ciężko.


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

#3 2010-01-19 21:21:06

Garrett

Półelf

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 134
Punktów :   
Profesja: Łotrzyk
Wiek: 21
Stosunek do innych ras: Obojętny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Wraz z Mai weszli do karczmy.
~~Uff może nareszcie z kimś pogadam? Bogowie są mi świadkami, mroczne elfy nie są rozmowne~~
Przypadkowo jeden kufel przeleciał tuz obok jego twarzy i rozbił sie na ścianie.
- Oj bójka...- Powiedział cicho. Rozejrzał się dookoła. Jego oczom ukazał się dość nietypowy widok- pewna ładna młódka okładała jakiegoś podejrzanego typa. Ubiór tej dziewczyny bardzo mu kogoś przypominał. Garrett uśmiechnął się.
~~Ona nigdy się nie zmieni~~
I skierował swe kroki w stronę bijatyki. Cicho, z gracja przeszedł obok pijanych mężczyzn i zaszedł pd tyłu dziewczynę w pirackim stroju. Błyskawicznie chwycił ja w pasie i odciągnął od zalanego krwia mężczyzny.
- Ty to chyba nigdy nie nauczysz się dyskrecji, prawda?

Ostatnio edytowany przez Garrett (2010-01-19 21:27:06)


Ekwipunek: Łuk, kołczan, czarna skórzana zbroja z kapturem, dwa krótkie miecze które nosi na plecach oraz kilka sakiew z dziwnymi proszkami przyczepionymi do pasa.

Offline

 

#4 2010-01-19 21:34:30

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Machała rękoma jak i  zgrabnymi nogami w powietrzu. Dopiero gdy stała na nogach spojrzała groźnie na tego co odważył się jej przerwać tak pasjonującą walkę.
- Ty poj....- zaczęła z przekleństwem na ustach ale nie skończyła - Garrett? Ten Garrett? - zdumiała się - nieczęsto można było widzieć ją w takim stanie. Zmrużyła następnie oczy podejrzliwie.
- No no no...musiałeś mi przerwać akurat w najciekawszym momencie? - podniosła swój kapelusz a'la czarownica z podłogi, starła z niego brud i założyła go na głową zawadiacko przekręcając.

Ludzie wynieśli Okropnego typa.

Ostatnio edytowany przez Andrea Timoska (2010-01-19 21:38:44)


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

#5 2010-01-19 21:41:17

Garrett

Półelf

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 134
Punktów :   
Profesja: Łotrzyk
Wiek: 21
Stosunek do innych ras: Obojętny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

- Tak...ten Garrett.... Wybacz że przerwałem Ci tą jakże niezwykle ciekawą konwersację z tamtym panem...ale myślę że już nie miał żadnych, godnych Twojej uwagi argumentów...- Powiedział z niezwykle poważną miną, jednak w końcu nie wytrzymał i wybuchnął śmiechem.
- Co Ty tutaj robisz?- Zapytał ledwo powstrzymując śmiech.


Ekwipunek: Łuk, kołczan, czarna skórzana zbroja z kapturem, dwa krótkie miecze które nosi na plecach oraz kilka sakiew z dziwnymi proszkami przyczepionymi do pasa.

Offline

 

#6 2010-01-20 15:16:19

Mai

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 94
Punktów :   
Profesja: łowca
Wiek: 42
Stosunek do innych ras: nie lubi orków i goblinów

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

/TW

Weszła za Garrett'em do karczmy.
Zobaczyła jak odciąga jakąś dziewczynę, od zdenerwowanego kolesia, którego okładała pięściami.
Zaraz zaczęli ze sobą rozmawiać.
Co jak co, ale ta dziewczyna nie spodobała jej się od razu. Mai czuła, że musi byś zła.
Ubrana też była trochę dziwnie, lekko po pirackiemu.
Postanowiła zignorować rozmawiającego Garrett'a i dziewczynę, więc przepchnęła się do lady demonstracyjnie potrącając po drodze półelfa.
-Coś mocnego. -powiedziała do barmana i wyciągnęła ze swojej sakiewki trochę pieniędzy, którymi zapłaciła.
Barman zaraz podał jej drinka, którego Mai zaczęła pić.


http://pu.i.wp.pl/?k=NjU0MTI5MzMsNDU5NzgwNTQ%3D&f=sygnatura_1.JPG
Ekwipunek:zestaw 3 sztyletów,czerwony długi do ziemi płaszcz z kapturem i wykończeniami koloru złotego ukryte w podeszwach noże,łuk,strzały
Wygląd:szczupła,średniego wzrostu,z kruczoczarnymi włosami do pasa i oczami o głębokiej czerni,porcelanowa,lekko opalizująca skóra
Zwierze:Wielki,biały tygrys Aubrey

Offline

 

#7 2010-01-20 17:10:49

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

- Miałam jedną sprawę... - odpowiedziała i spojrzała na drowkę która potrąciła Garretta. Andrea pochyliła się w jego stronę i z błyskiem w oczach powiedziała - Jedno Twoje słowo a ta
pinda zawiśnie....
Czekała na znak swojego dobrego znajomego.


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

#8 2010-01-20 19:31:26

Mai

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 94
Punktów :   
Profesja: łowca
Wiek: 42
Stosunek do innych ras: nie lubi orków i goblinów

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Mai miała dobry słuch. Usłyszała co powiedziała dziewczyna.
-Kogo nazywasz pindą? -zapytała groźnie, odwracając się do dziewczyny. Aubrey, który mimo zakazu Mai wszedł za nią do karczmy odsłonił zęby i warknął ostrzegawczo na dziewczynę.


http://pu.i.wp.pl/?k=NjU0MTI5MzMsNDU5NzgwNTQ%3D&f=sygnatura_1.JPG
Ekwipunek:zestaw 3 sztyletów,czerwony długi do ziemi płaszcz z kapturem i wykończeniami koloru złotego ukryte w podeszwach noże,łuk,strzały
Wygląd:szczupła,średniego wzrostu,z kruczoczarnymi włosami do pasa i oczami o głębokiej czerni,porcelanowa,lekko opalizująca skóra
Zwierze:Wielki,biały tygrys Aubrey

Offline

 

#9 2010-01-21 19:34:10

Garrett

Półelf

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 134
Punktów :   
Profesja: Łotrzyk
Wiek: 21
Stosunek do innych ras: Obojętny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Postanowił nie mieszac się miedzy Mai a Andrea.
~~Ich sprawa...~~
- Byłbym Ci za to bardzo wdzięczny...- Powiedział cicho.- Ale nie teraz, ta drowka jest mi potrzebna. Sama rozumiesz...
Spojrzał na Andrea wzrokiem który świadczył o bezradności...
- Nadal lubisz rum?- Zapytał wskazując na barmana.- Przydałoby się pogadać o....starych czasach...


Ekwipunek: Łuk, kołczan, czarna skórzana zbroja z kapturem, dwa krótkie miecze które nosi na plecach oraz kilka sakiew z dziwnymi proszkami przyczepionymi do pasa.

Offline

 

#10 2010-01-21 19:37:57

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Andrea prychnęła niechętnie rezygnując ze swojego zamiaru nauczenia tej czarnulki manier.
-  Dwa kufle rumu - rzuciła barmanowi i zaczęła sobie torować drogę do stolika.


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

#11 2010-01-21 19:59:56

Garrett

Półelf

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 134
Punktów :   
Profesja: Łotrzyk
Wiek: 21
Stosunek do innych ras: Obojętny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Gdy doszli do barmana i wzięli od niego alkohol, Garrett pociągnął zdrowo z swojego kufla.
- Eh....nie ma to jak dobry trunek, nie uważasz?- Zapytał nie oczekując odpowiedzi.- Może opowiesz mi co robiłaś przez ten czas gdy się nie widzieliśmy? Albo nie....nie chcę wiedzieć- Powiedział widząc błysk w oku swojej przyjaciółki.- Może powiedz mi jakie sprawy masz do załatwienia tu, w Riven?


Ekwipunek: Łuk, kołczan, czarna skórzana zbroja z kapturem, dwa krótkie miecze które nosi na plecach oraz kilka sakiew z dziwnymi proszkami przyczepionymi do pasa.

Offline

 

#12 2010-01-21 20:02:58

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

- Nie mogę o tym mówić Garrettcie. Ostatnio mam kłopoty...dobrze wiesz że Gildia nie jest uradowana z powodu mojego wyłączenia się z wszelakich misji...odkąd stałam się czarownicą - ostatnie słowa wymówiła cicho. - nie podoba im się to bardzo.


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

#13 2010-01-21 20:13:53

Garrett

Półelf

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 134
Punktów :   
Profesja: Łotrzyk
Wiek: 21
Stosunek do innych ras: Obojętny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Gdy usłyszał że jego stara znajoma jest czarownicą omal nie opuścił kufla.
- Co?! - Zapytał głośno, wystarczająco by zwrócić na siebie uwagę ludzi znajdujących się w karczmie. Uśmiechnał się do nich i poczekał aż przestana się na niego gapić.
- Jesteś czarownicą?- Zapytał bardzo cicho.


Ekwipunek: Łuk, kołczan, czarna skórzana zbroja z kapturem, dwa krótkie miecze które nosi na plecach oraz kilka sakiew z dziwnymi proszkami przyczepionymi do pasa.

Offline

 

#14 2010-01-21 20:19:05

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Nachyliła się w jego stronę tak że miał doskonały widok na jej dekolt. Położyła rękę na jego kuflu. Napitek przez chwilę był zielony a potem niebieski.
Wlepiła w niego swoje czarne jak noc oczy i milczała.


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

#15 2010-01-21 20:31:06

Garrett

Półelf

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 134
Punktów :   
Profesja: Łotrzyk
Wiek: 21
Stosunek do innych ras: Obojętny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Nie wiedział czy ma patrzeć na jej biust czy na to co się dzieje z jego rumem. Oderwawszy wzrok od jej dekoltu zauwazył że alkohol zmienił kolor.
- No no....Zaskakujesz mnie...- Powiedział z lekkim niedowierzaniem.- Choć właściwie to nic nowego...zawsze potrafiłaś mnie zadziwić.
- Możesz mi powiedzieć...kiedy się tego nauczyłaś?- Zapytał starając patrzeć się w jej czarne oczy, co nie za bardzo mu wychodziło. Biorąc pod uwagę jakie widoki miał niżej....


Ekwipunek: Łuk, kołczan, czarna skórzana zbroja z kapturem, dwa krótkie miecze które nosi na plecach oraz kilka sakiew z dziwnymi proszkami przyczepionymi do pasa.

Offline

 

#16 2010-01-21 20:35:05

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

- Hmm...no cóż...kiedy odeszłam na "urlop". - odpowiedziała przemieniając swój rum w mieszankę z piwem. Oblizała palca z pany.


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

#17 2010-01-21 20:42:13

Garrett

Półelf

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 134
Punktów :   
Profesja: Łotrzyk
Wiek: 21
Stosunek do innych ras: Obojętny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

- No tak, coś obiło mi się o uszy... Naprawdę odeszłaś z Gildii? Wiesz jakie są tego konsekwencje...- Powiedział z poważna miną.


Ekwipunek: Łuk, kołczan, czarna skórzana zbroja z kapturem, dwa krótkie miecze które nosi na plecach oraz kilka sakiew z dziwnymi proszkami przyczepionymi do pasa.

Offline

 

#18 2010-01-21 20:45:28

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

- Powołałam się na paragraf 9 - wyszczerzyła zęby mając na myśli "urlop macierzyński". - Ale skubańce zorientowali się...- westchnęła.


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

#19 2010-01-21 20:49:50

Garrett

Półelf

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 134
Punktów :   
Profesja: Łotrzyk
Wiek: 21
Stosunek do innych ras: Obojętny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

Gdy usłyszał "paragraf 9" zaśmiał się głośno, bardzo.
- Paragraf 9?- Zapytał ledwo powstrzymując śmiech i ocierając łzy.


Ekwipunek: Łuk, kołczan, czarna skórzana zbroja z kapturem, dwa krótkie miecze które nosi na plecach oraz kilka sakiew z dziwnymi proszkami przyczepionymi do pasa.

Offline

 

#20 2010-01-21 20:51:56

Andrea Timoska

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 101
Punktów :   
Profesja: CZAROWNICA
Wiek: 20
Stosunek do innych ras: Agresywny

Re: Karczma "Pod ubitym psem"

- Wiesz...pytali nawet o tatusia - uśmiechnęła się szeroko- ale ich zbyłam i się wyniosłam. Przepraszam że odeszłam bez pożegnania.

Ostatnio edytowany przez Andrea Timoska (2010-01-21 20:52:14)


Czary: Błyskawica, Burza, ochrona przed bronią, Ściana Mroku , ściana ognia,Zbroja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.server123.pun.pl www.green-iris.pun.pl www.polakmt2.pun.pl www.pokeswiat.pun.pl www.flirciarze.pun.pl