Amarianth...kraina magii i stali....

Amarianth kraina magii i stali...

Ogłoszenie

Data założenia:31.10.2009. Dołącz do Nas! Daj się ponieść wyobraźni i wykreuj swoją postać i jej przygody! Skorzystaj z małej ilości graczy!

#1 2009-12-10 23:09:50

Soledat de Obregon

Mroczny elf

7918684
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 91
Punktów :   
Profesja: czarodziejka
Wiek: 26
Stosunek do innych ras: neutralny

Skąd się wziął wasz nick? :)

SKĄD SIĘ WZIĄŁ WASZ NICK?

więc zacznę od siebie
moja kochana mama ogląda jakieś tam telenowele xD
i właśnie w jednej z nich, główna bohaterka nazywała się Soledad de Obregon.
w moim nicku wystąpiła literówka, zamiast "d" napisałam "t" ale moim zdaniem tak lepiej brzmi


więc teraz skąd się wzięły wasze? czy był jakiś powód czy tak tylko wpadło wam do głowy?


__________
Ekwipunek: dwa ukryte sztylety, magiczny medalion, długa peleryna z kapturem, trochę eliksirów

czary: kula ognia, gazowa chmura, uderzenie światła, ściana mroku, ściana ognia, unieruchomienie, błyskawica, zatrucie, magiczny pocisk, ochrona przed bronią, pociskami, magią

Offline

 

#2 2009-12-11 12:01:25

Mai

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 94
Punktów :   
Profesja: łowca
Wiek: 42
Stosunek do innych ras: nie lubi orków i goblinów

Re: Skąd się wziął wasz nick? :)

Mój nick tak sam jakoś tak przyszedł, jednak jedna z bohaterek książki "Kartomancja" nazywała się Maijata i wyszedł mi taki skrót- "Mai".


http://pu.i.wp.pl/?k=NjU0MTI5MzMsNDU5NzgwNTQ%3D&f=sygnatura_1.JPG
Ekwipunek:zestaw 3 sztyletów,czerwony długi do ziemi płaszcz z kapturem i wykończeniami koloru złotego ukryte w podeszwach noże,łuk,strzały
Wygląd:szczupła,średniego wzrostu,z kruczoczarnymi włosami do pasa i oczami o głębokiej czerni,porcelanowa,lekko opalizująca skóra
Zwierze:Wielki,biały tygrys Aubrey

Offline

 

#3 2009-12-11 15:10:48

Yavandir

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 64
Punktów :   
Profesja: Czarownik
Wiek: 125
Stosunek do innych ras: nie przepada za żadną

Re: Skąd się wziął wasz nick? :)

Yavandir to imię wymyślone przez kumpla na sesji na żywo  w Warhammera, a nazwisko do postaci wymyśliłem w trakcie jej tworzenia, dlatego dużo gorsze w brzmieniu;]


Yavandir Ritles

Czary: Kula ognia, Deszcz meteorytów, Ściana ognia, Strach, Stworzenie nieumarłego, Fala ognia

Offline

 

#4 2009-12-11 16:36:23

Ven

Elf

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 490
Profesja: Łowca
Wiek: 71
Stosunek do innych ras: nieufny (mroczne elfy-bardzo)

Re: Skąd się wziął wasz nick? :)

Przyjaciel -> Google tłumacz -> po duńsku mi się podobało -> Ven

Inne postacie z innych forów:
Toboe Black: Toboe (jap. Kieł) z "Wolf's Rain"; Black pasowało. / Wilkołak
Tom Averoy: Tom od Bombadila z "Władcy Pierścieni"; Averoy na potrzeby przygody. / Przemieniony w wampira
Fenrir: Mityczne stworzenie wilk z mitologii skandynawskiej. / Półbóg
Felid Claw: Felid (ang. kotowaty) postać zmieniająca się w panterę śnieżną, więc Felid pasowało; Claw (ang. Pazur) / Drugie wcielenie pantery śnieżnej-Ludzkie mogące przybrać formę zwierzęcia, jakim wcześniej było
Sam Moonstale: Sam Vimes z ksiażek Pratchetta; Moonstale kombinowanie długie wraz z dziewczyną Kochaną co do nazwiska. / mało grałem, bo Ciężko jest grać sobą... Zwierzołak, kolejna pantera śnieżna...
Kurt Lanet: (turecki. wilk przeklęty) Kolejny zmiennokształtny nie ze swojej woli przybrał takie nazwisko. Jego ogyginalne było:
Michael Page: Moje imię; Page (ang. strona) / wilkołak niedawno ugryziony-przemieniony.

W forumowe RPG'i gram od... Roku bez 2 dni

Ostatnio edytowany przez Ven (2009-12-11 16:41:13)


__________________
Ekwipunek: Miecz półtoraręczny, ubrania, medalion (którego nie uznaje za swój).
Towarzysz: pantera śnieżna (Irbis, Uncia Uncia) - Luna.

Offline

 

#5 2009-12-11 16:58:35

Nekara Fay

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 486
Profesja: Druid
Wiek: 69
Stosunek do innych ras: neutralny

Re: Skąd się wziął wasz nick? :)

Nekara kiedyś bardzo dawno temu na TVP1 albo TVP2 emitowali film o Czyngis-chanie i tam jego ukochaną była właśnie rudowłosa niewiasta Nekara
Fay - wymyślone na szybko nazwisko pasujące do imienia

Nie będę gorsza od Mojego Kiciusia więc:

Jera Averoy -  Jera <--- runa (kiedyś miałam fioła na punkcie run ) Averoy <--- od wysepki w Norwegi jak się nie mylę (uwielbiam ten kraj!)
                     Wampirzyca-Administrator. www.creaturesworld.p2a <--- moje pierwsze forum na którym poznałam Miłość swojego życia

Irmina(Irma) Black(Tear) - imię bardzo mi się podoba, przyszło do głowy nagle nazwisko, jako że postać jest Indianką brzmieć musiało indiańsko - Czarna Łza.
                                        Żonka Toboe postać stworzona specjalnie dla Pana powyżej /zwierzołak-wilczyca

Freya - bogini miłości,płodności w mitologii skandynawskiej. Ukochana Fenrira /wilkołak

Glozellan - dla kochanków Zella . imię postaci wytrzasnęłam z książki o Orkach. Glozellan była w niej Matką Smoków Unikatowe imię /wilczyca

Molly Wroxley -  sama ja, wymyślane żeby było ładnie /człowiek

Glozellan(Irma Wolf) - pani weterynarz uwikłana w romans z 2tys letnim wilkołakiem oraz ze świeżo upieczonym wilczym szczeniaczkiem

Ostatnio edytowany przez Nekara Fay (2009-12-11 17:01:03)


____
Ekwipunek: długa laska z ukrytym ostrzem, krótki miecz, peleryna, srebrny pierścień z zielonym oczkiem.
Towarzysz:Duży czarny wilk o blue eyes - Aurin(ko)

Offline

 

#6 2009-12-11 19:54:51

Yavandir

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 64
Punktów :   
Profesja: Czarownik
Wiek: 125
Stosunek do innych ras: nie przepada za żadną

Re: Skąd się wziął wasz nick? :)

hmh ;] czyli wymieniamy także inne.

Jednooki - postać z sagi o Czarnej Kompanii. Pewien stary, zrzędliwy mag ;]
Osek - cztery ostatnie litery mojego nazwiska. Przejęte po bracie.
Igor - moje imię, bądź używane jako garbaty pomocnik szalonego doktorka.

ostatnio raczej rejestruję się pod nickiem Jednooki, lecz najstarszy jest Osek jak do mnie mówią w szkole.
Imion moich postaci rpg nawet nie będę wymieniał, bo za dużo tego


Yavandir Ritles

Czary: Kula ognia, Deszcz meteorytów, Ściana ognia, Strach, Stworzenie nieumarłego, Fala ognia

Offline

 

#7 2009-12-11 22:08:29

Nessalia Elensar

Półelf

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 85
Punktów :   
Profesja: Łowca
Wiek: 17

Re: Skąd się wziął wasz nick? :)

Alusaira Verice -> www.creaturesworld.p2a.pl w sumie wymyślone, ale nick zmieniłam w czasie pisania na tamtym forum (Isaura Verice)
No i imię Isaura ma już swoją genezę Telenowela "Niewolnica Isaura" ponieważ hobby pani MG było więzienie mnie w różnych miejscach xD xD

Asleit - samo jakoś przyszło, demonica ognia (buahaha)

Judith Vittet - francuska aktorka filmowa ;]

Nessalia Elensar - nazwisko z wyszukiwarki nazwisk z google ;p Ale imię to oczywiście ze Zmierzchu, trochę zmienione (Renessme, Ness, Nessie)

Offline

 

#8 2009-12-12 23:21:05

Angela

Elf

Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 69
Punktów :   
Profesja: bard
Stosunek do innych ras: neutralny

Re: Skąd się wziął wasz nick? :)

no więc : Angela - od mojego imienia (Angelika)

a moje inne konta to:
Layla Nemezys - creaturesworld.p2a.pl Layla i Nemezys to są boginie wampirzyca, która ma nietoperza xD
Veronica Wilson - także creatures młoda wampirzyca, Veronica, bo zawsze chciałam mieć tak na imię, a Wilson wymyśliła Adminka (patrz wyżej )


____________________________
ekwipunek : sztylet, łuk, medalion

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.battlefield3-hod.pun.pl www.metin2forums.pun.pl www.desinemt2.pun.pl www.genelia-imran.pun.pl www.vasnaruto.pun.pl