Amarianth...kraina magii i stali....

Amarianth kraina magii i stali...

Ogłoszenie

Data założenia:31.10.2009. Dołącz do Nas! Daj się ponieść wyobraźni i wykreuj swoją postać i jej przygody! Skorzystaj z małej ilości graczy!

#1 2009-11-19 21:49:53

Administrator

Wszechmogąca

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 215
Punktów :   

Ulubiona książka :)

Jakie są Wasze ulubione książki? Czy macie takie do których często wracacie? Co Was w nich urzekło?

Offline

 

#2 2009-11-24 13:25:26

Mai

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 94
Punktów :   
Profesja: łowca
Wiek: 42
Stosunek do innych ras: nie lubi orków i goblinów

Re: Ulubiona książka :)

Ja lubię Pendragona i cykl Temeraire


http://pu.i.wp.pl/?k=NjU0MTI5MzMsNDU5NzgwNTQ%3D&f=sygnatura_1.JPG
Ekwipunek:zestaw 3 sztyletów,czerwony długi do ziemi płaszcz z kapturem i wykończeniami koloru złotego ukryte w podeszwach noże,łuk,strzały
Wygląd:szczupła,średniego wzrostu,z kruczoczarnymi włosami do pasa i oczami o głębokiej czerni,porcelanowa,lekko opalizująca skóra
Zwierze:Wielki,biały tygrys Aubrey

Offline

 

#3 2009-11-29 21:23:09

Yavandir

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 64
Punktów :   
Profesja: Czarownik
Wiek: 125
Stosunek do innych ras: nie przepada za żadną

Re: Ulubiona książka :)

No moja to zdecydowanie cykl Czarnej Kompanii mistrza Glena Cooka.

Co mnie w niej urzekło? Wszystko można by rzec. Lecz wyszczególniając na pewno naturalność świata; świetnie ukazane tradycje kompanii wojowników; mistrzowska 1 osobowa narracja Konowała - cynika, dzięki któremu ta książka nabiera smaku; wspaniały świat i jeszcze wspanialsza fabuła, mnóstwo pobocznych wątków oraz główny przeplatany niezmierzoną ilością intryg. Jak dla mnie jest to arcydzieło literatury. Autor tak niesamowicie manipulował mną, że tak gdzie chciał, czułem to co chciał i przeżywałem to całym sobą. Przyznam nawet, że pod koniec mało brakło do uronienia kilku łez, mimo, że z natury jestem dość suchy w uczuciach.

Polezam każdemu fanowi fantastyki, bez tego ani rusz.


Yavandir Ritles

Czary: Kula ognia, Deszcz meteorytów, Ściana ognia, Strach, Stworzenie nieumarłego, Fala ognia

Offline

 

#4 2009-12-05 20:19:59

Soledat de Obregon

Mroczny elf

7918684
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 91
Punktów :   
Profesja: czarodziejka
Wiek: 26
Stosunek do innych ras: neutralny

Re: Ulubiona książka :)

do moich ulubionych książek zaliczam serię "Zmierzch", Harrego Garncarza też mogę zaliczyć, romanse także lubię, a resztę książek to tylko takie wybrane


__________
Ekwipunek: dwa ukryte sztylety, magiczny medalion, długa peleryna z kapturem, trochę eliksirów

czary: kula ognia, gazowa chmura, uderzenie światła, ściana mroku, ściana ognia, unieruchomienie, błyskawica, zatrucie, magiczny pocisk, ochrona przed bronią, pociskami, magią

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelking47.pun.pl www.olbifgroup.pun.pl www.ranbir.pun.pl www.roleplay-maniak.pun.pl www.sojuszborguni65.pun.pl