Amarianth...kraina magii i stali....

Amarianth kraina magii i stali...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Data założenia:31.10.2009. Dołącz do Nas! Daj się ponieść wyobraźni i wykreuj swoją postać i jej przygody! Skorzystaj z małej ilości graczy!

#1 2010-01-02 10:08:43

Yavandir

Mroczny elf

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 64
Punktów :   
Profesja: Czarownik
Wiek: 125
Stosunek do innych ras: nie przepada za żadną

Wasze Pytania

Nie wiedziałem gdzie ten temat wstawić, jeśli jest źle to proszę przestawić.

Jako, że dużo rzeczy jest niejasnych w tym wątku każdy będzie mógł zapytać o coś, dotyczącego świata, co go nurtuje.

No więc pierwsze moje pytanie:
Jak bardzo ucywilizowane są hordy orków tzn. czy spotykając mrocznego elfa od razu chcą do zarżnąć, czy może da się z nimi jakoś pogadać ?


Yavandir Ritles

Czary: Kula ognia, Deszcz meteorytów, Ściana ognia, Strach, Stworzenie nieumarłego, Fala ognia

Offline

 

#2 2010-01-03 10:13:40

Administrator

Wszechmogąca

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 215
Punktów :   

Re: Wasze Pytania

Orkowie

To wysokie, potężnie zbudowane humanoidy.
Są to bardzo dumne, honorowe i waleczne stworzenia, Nigdy nie posługują się kuszą ani łukiem (walkę takim rodzajem broni uważają za dyshonor) za to doskonale posługują się ciężka bronią (wszelkiego rodzaju miecze dwuręczne, młoty, topory). Nigdy się nie poddają, walczą do końca, co w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami bitewnymi, orężem którego nie powstydziłby się żaden heros oraz zbrojami twardszymi niż łuska smoka , czyni ich niezwykle groźnymi przeciwnikami.
Nie wolno również zapominać iż orkowie, oprócz niezwykle rozwiniętej techniki wojennej posiadają również bogata kulturę, która wiekiem dorównuje elfiej. Obfituje ona w wiele (powszechnie znanych) dzieł literackich, niezwykła architekturę i religię, zaś orkowi szamani posługują się potężną magią.



mam nadzieję że trochę jaśniej
Orki nie są jak te z Władcy Pierścieni. Jest to rasa grywalna na tym forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuroshitsujicentrum.pun.pl www.wysokie.pun.pl www.southtransylvania.pun.pl www.wshbw.pun.pl www.inspire-wod.pun.pl